AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00, SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 

 


Pogoda dla biegaczy

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 1 użytkownik.

  • urbaś
Odsłon artykułów:
1091041

Kalendarz Biegacza

Inne

Aktualności B3P

Tego jeszcze nie było. Robert Korzeniowski, czterokrotny Mistrz Olimpijski w chodzie sportowym, pobiegnie w tegorocznym Biegu Trzech Plaż. Planowany przyjazd ikony polskiego sportu do Grudziądza to efekt trwającej od kilku lat współpracy dyrektor MORIW Izabeli Piwowarskiej z prowadzoną przez firmę Coca Cola i realizującą również w Grudziądzu projekt Lider Animator fundacją Sport Support.

Zachęcamy więc wszystkich do pojawienia się w niedzielę 25 czerwca na Plaży Miejskiej i trasie wokół Jeziora Rudnickiego. Szykujemy też inne niespodzianki. Będzie się działo!

Z jednej strony się cieszymy, a z drugiej jest nam przykro. Ale fakty są takie, że zamknęliśmy listy startowe na najbliższy Bieg Trzech Plaż. Mamy 700 dorosłych osób, które opłaciły swój udział w biegu głównym oraz dwie setki dzieci i młodzieży, za które również zostało uiszczone wpisowe.

Od teraz szansza na udział w biegu może pojawić się jedynie w dniu imprezy, czyli 25 czerwca, na chwilę przed zamnkięciem biura zawodów. Jeżeli w tym czasie pozostaną nieodebrane pakiety i numery startowe, co z reguły się zdarza, wtedy z chęcią zaprosimy do udziału w biegu kolejne osoby.

Punktualnie o godzinie 8 uruchomiliśmy dzisiaj zapisy na Bieg Trzech Plaż i Bieg Trzech Plaż Junior. Impreza w Rudniku odbędzie się już po raz szósty, tym razem nie w pierwszą sobotę, a w pierwszą niedzielę wakacji, czyli 25 czerwca 2017 r.

Wpisowe to odpowiednio 30 i 10 zł płatne przez system Dotpay, a limit uczestników określony został na 700 osób w biegu głównym oraz 250 dzieci i młodzieży łącznie na wszystkich czterech dystansach towarzyszących. Zachęcamy do rejestracji i przypominamy, że liczący 7 km B3P uznany został niedawno za najlepszy bieg w województwie na nietypowym dystansie.

Przygotowania organizacyjne już ruszyły, MORIW i AB postarają się jak zwykle ugościć biegaczy na Plaży Miejskiej i trasie wokół Jeziora Rudnickiego najlepiej jak to tylko możliwe.    ZAPISY B3P     ZAPISY B3P JUNIOR

Zawodniczka Olimpii Grudziądz Arleta Meloch i reprezentant Runners Team Jeżewo Dawid Klaybor zostali zwycięzcami jubileuszowego Biegu Trzech Plaż. Piątą edycję naszej imprezy najszybszy na liczącym 7 km dystansie biegacz okrasił nowym rekordem trasy, ten od soboty wynosi 21:45.

Tak świetny wynik uzyskany został, mimo ogromnego upału. Przekraczająca grubo ponad 30 stopni Celsjusza temperatura oraz palące słońce dały się z pewnością we znaki uczestnikom biegu głównego. Tym większy sukces 600 osób, które pokonały pętlę wokół Jeziora Rudnickiego. Brawa także dla prawie 300 dzieciaków, rywalizujących wczoraj na krótszych dystansach. Tym bardziej, że ostatni odcinek przed metą, podobnie jak dorośli, maluchy i młodzież musiały przebiec po plaży. Tu bardzo pomagał doping licznych kibiców, wspierających głośno finiszujących biegaczy.

Czytaj więcej...

Piąty Bieg Trzech Plaż uważamy za otwarty. W przededniu imprezy, wczoraj po południu ruszyło nasze Biuro Zawodów. Dwie godziny wystarczyły do tego, aby swoje pakiety startowe odebrała łącznie grubo ponad połowa osób zapisanych na zawody.

Dzisiaj biuro czynne będzie już od godziny 8.00, czekamy na Was do 10.30. Uczestnikom biegu głównego, którzy mają już numery przypominamy o konieczności odbioru w dniu dzisiejszym chipa startowego. Wszystkim życzymy udanego biegu, nowych życiówek, a przede wszystkim dobrej zabawy!!!

 

 

Sponsorzy B3P

  

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB