AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00, SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 

 


Pogoda dla biegaczy

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1125797

Kalendarz Biegacza

Inne

Aktualności B3P

Pracowite dwie godziny mają za sobą przedstawicielki Akademii Biegania obsługujące dzisiaj Biuro Zawodów VI B3P na Plaży Miejskiej. To czynne było od 18 do 20, a pakiety i numery startowe odebrało w tym czasie 370 osób zgłoszonych do biegu głównego, swoich właścicieli ma już też 200 pakietów biegów dzieci.

To oznacza, że jutro formalności dopełnić musi jeszcze łącznie mniej niż połowa uczestników naszej imprezy, co nas oczywiście bardzo cieszy, bo oznacza mniejsze kolejki przy stanowiskach.

W niedzielę biuro zawodów, które tym razem zlokalizowane jest w budynku po prawej stronie od wejścia głównego na plażę, działać będzie w godz. 8.30 – 10.30. Przy czym uwaga, pakiety dla dzieci wydajemy do 9.30. Przypominamy też, że wszyscy uczestnicy biegu głównego, także te osoby, które odebrały numery już w sobotę, w niedzielę muszą zgłosić się w biurze po chipy do pomiaru czasu. Do zobaczenia!

Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne dla uczestników VI Biegu Trzech Plaż.

Biuro zawodów mieścić się będzie na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Rudnickim przy ul. Zaleśnej 1. Godziny odbioru numerów startowych i pakietów za okazaniem dowodów tożsamości: sobota 18.00 – 20.00, niedziela 8.30 - 10.30 (numery i pakiety dla dzieci do 9.30). Odbiór chipów do pomiaru czasu w biegu głównym na osobnym stanowisku w dniu zawodów za okazaniem numeru startowego.

Podczas weryfikacji zgłoszenia wymagany będzie własnoręczny czytelny podpis zawodników potwierdzający zgodę na udział w Biegu Trzech Plaż na własną odpowiedzialność oraz podpis rodzica, opiekuna prawnego w Biegu Trzech Plaż Junior. Uwaga! W tym roku nie będzie możliwości odbierania pakietów startowych przez osoby trzecie – odbiór jedynie osobisty!

Czytaj więcej...

1100 pakietów startowych czeka już na uczestników niedzielnego biegu głównego oraz startów dzieci i młodzieży w ramach VI B3P.

Na ich przygotowanie przedstawiciele Akademii Biegania poświęcili tradycyjny środowy popołudniowy trening. Frekwencja dopisała podobnie jak na bieganiu, więc wszystko poszło sprawnie i góra reklamówek z wakacyjnymi gadżetami jest przygotowana do wydawania uczestnikom naszej imprezy.

Do zobaczenia w biurze zawodów na Plaży Miejskiej, w sobotę (18.00 – 20.00) i niedzielę (8.30 – 10.30).

Uczestników niedzielnego B3P zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego transportu w dniu imprezy na Plażę Miejską autobusami komunikacji miejskiej. Liczba miejsc parkingowych przed ośrodkiem MORIW jest ograniczona, a będzie nas tego dnia w Rudniku naprawdę sporo.

Zamiast więc jechać autem nad samo jezioro apelujemy o pozostawienie samochodów na parkingu Auchan przed osiedlem Rządz i dotarcie na miejsce startu autobusami, które kursować będą z pobliskiego przystanku przy ulicy Południowej. Po biegu pojazdy odwiozą oczywiście biegaczy w to samo miejsce.

Odjazdy z ul. Południowej: 8.20, 8.40, 9.00, 9.20, 9.40, 10.00.

Odjazdy z Plaży Miejskiej: 12.30, 12.50, 13.10, 13.30, 13.50. 

Dzień Biegu Trzech Plaż, czyli 25 czerwca, to pierwsza niedziela wakacji. Może być więc słonecznie i upalnie. Dlatego na trasie naszych zawodów przygotowujemy liczne miejsca nawadniania i chłodzenia. Punkty z wodą w kubkach znajdować się będą za plażą Delfin (3 km) i plażą Dziką (6 km).

Za Delfinem i przed plażą Dziką, a dodatkowo na wysokości osiedla Mniszek (5 km) zlokalizowane zostaną natomiast stanowiska Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej z kurtynami wodnymi. Woda dla uczestników biegu głównego jak i startów dzieci dostępna będzie oczywiście również na mecie.

VI Bieg Trzech Plaż coraz bliżej, spieszymy więc z kolejnymi informacjami dotyczącymi naszej imprezy. Wiemy już, że jej spikerem będzie podobnie jak w ubiegłym roku Łukasz Panfil, lekkoatleta reprezentant Polski w biegach długich, autor poświęconej Bronisławowi Malinowskiemu książki „Przeszkodowiec”.

Rozgrzewkę przed startem, czyli obowiązkowy punkt dla każdego zawodnika przygotowującego się do biegu poprowadzą instruktorzy z klubu "Zodiak Gym". Po raz pierwszy na biegu pojawi się natomiast grudziądzki Regionalny Szpital Specjalistyczny. Nasz nowy partner zapewni uczestnikom B3P możliwość skorzystania z profilaktycznych badań serca i naczyń krwionośnych. 

Czytaj więcej...

 

 

Sponsorzy B3P

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB