AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 1 użytkownik.

  • urbaś
Odsłon artykułów:
1330098

Kalendarz Biegacza

Inne

Media

Nasza ostatnia impreza biegowa nie umknęła oczywiście uwadze lokalnych mediów. Zresztą trudno było jej nie zauważyć, bo tak kolorowo jak w sobotę dzięki biegaczkom, w parku miejskim nie jest chyba nawet w sezonie letnim. Poniżej linki do relacji i galerii zdjęć opublikowanych w internetowych wersjach Gazety Pomorskiej i Nowości.

POMORSKA.PL  NOWOSCI.COM.PL

Relacje, zdjęcia i filmy z niedzielnego biegu dla Orkiestry dostępne są nie tylko na naszej stronie, ale również na internetowych portalach lokalnych mediów. Zachęcamy do oglądania materiałów.

POMORSKA.PL  NASZEMIASTO.PL

Nasze jesienne bieganie nie uszło uwadze lokalnych mediów pisanych. Artykuł o wrześniowych i październikowych startach grudziądzan, w tym przedstawicieli Akademii Biegania pojawił się w tygodniku „Czas Grudziądza”. Gazeta jest wprawdzie dostępna tylko w formie papierowej, niemniej miło nam, że po raz kolejny zostaliśmy dostrzeżeni przez tutejszych dziennikarzy.

Fotoreportaż w Gazecie Pomorskiej i relacja w Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu – między innymi tam mogą znaleźć się medialnie uczestnicy piątej edycji Biegu Trzech Plaż. Zachęcamy do obejrzenia materiałów.  

TVSM.PL  POMORSKA.PL

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB