AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1328149

Kalendarz Biegacza

Inne

Treningi

Marzy Ci się poprawienie wyniku w wiosennej połówce? Czas zacząć myśleć o treningach szybkości. Chociaż śniegi i lód nie wszędzie jeszcze zupełnie stopniały i treningi szybkościowe mogą okazać się pewnego rodzaju kłopotem – bez nich raczej niewielkie masz szanse na życiówkę. Żeby pobiec szybciej na zawodach musisz biegać szybciej! Jak?
Stosuj przynajmniej 1 trening szybkościowy w tygodniu. Jeśli jesteś bardziej zaawansowaną biegaczką stosuj dwa treningi poprawiające szybkość – jeden interwałowy i jeden tempowy. Czytaj dalej.

Bieg z narastająca prędkością to moim zdaniem najlepszy bodziec treningowy dla biegaczy długodystansowych trenujących amatorsko. Może przybierać najróżniejsze formy. Biegany na długich i krótkich odcinkach. Możemy bawić się prędkością jak nam się tylko podoba. Co więcej, idealnie sprawdza się zarówno w treningu osób początkujących jak i „trójkołamaczy”. Powiem wam dlaczego jest to tak znakomity trening. Przedstawię, jakie macie opcje przy doborze prędkości. Jak powinien wyglądać rozkład procentowy poszczególnych prędkości. I oczywiście polecę sprawdzone formy BNP w zależności od waszego poziomu zaawansowania. Czytaj dalej.

Myślę, że już większość biegaczy przekonało się, że bez ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych, sam trening biegowy nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Chodzi tu nie tylko o profilaktykę urazów, ale także o poprawę techniki, czy efektywności biegania. Jakie z nich będzie najlepsze?. Czytaj dalej...

Dziś zapraszam Was do obejrzenia materiału właśnie na temat ścięgna achillesa... tego co powinniście wiedzieć, a czego nie odnajdziecie w żadnej innej publikacji.Czytaj dalej...

Zacznij dzień od rozruchu. Wprowadzi twój organizm w stan "euforii energetycznej" i sprawi, że najcięższe wyzwania będą dla ciebie jak bułka z masłem.Czytaj dalej.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB