AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1328165

Kalendarz Biegacza

Inne

Pierwsze kroki

Najlepiej zacząć od wyjścia na trening, a skończyć na rozciągnięciu się w domu. Zimą warto biegać, bo zimowe treningi przełożą się na dobrą formę w sezonie wiosenno-letnim, a także dobre samopoczucie w zimowe chłody i szarugi. Śnieżna i mroźna zima wymusza jednak modyfikację naszych przyzwyczajeń i planów treningowych. Czytaj dalej. 

Jak unikać najczęstszych błędów, mieć życie prywatne, radość z biegania i uzyskiwać dobre wyniki w zawodach.Czytaj dalej.

 

Wielu z nas, szczególnie teraz w okresie jesienno-zimowym, biega by schudnąć. Pytanie, jak to robić w najbardziej efektywny sposób. Ostatnio spopularyzowało się przekonanie, że biegając krótko ale bardzo intensywnie, jesteśmy w stanie spalić więcej kalorii niż podczas standardowych długich, umiarkowanych wysiłków tlenowych. Wszystko to dzięki efektowi EPOC ("afterburn"). Czy to prawda? Czytaj dalej...

 

Chcesz zmierzyć się z maratonem, ale przebiegnięcie za jednym zamachem 42,2 km wydaje Ci się niemożliwe, karkołomne, zbyt trudne? Słyszałeś o metodzie Gallowaya? Wiesz, że bieg z planowanymi przerwami na marsz może dać Ci całkiem porządny wynik? Opowiadamy o marszo-biegowej metodzie Gallowaya i przedstawiamy plan treningowy, który Jeff napisał dla chcących zadebiutować w maratonie w Warszawie.Czytaj dalej.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB