AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1328175

Kalendarz Biegacza

Inne

Dotarły do nas kolejne fanty do niedzielnego losowania i na towarzyszącą Biegowi Dla WOŚP licytację. Obok innych wartościowych przedmiotów wylicytować będzie można voucher na wynajem zabytkowego auta od firmy Usługi Transportowe Mariusz Gołębiewski, kolarską koszulkę Marka Leśniewskiego i wart 1500 złotych voucher na zabieg wybielania zębów od Maszewski Dental Clinic. Klinika przeznaczyła też talony na inne swoje usługi w promocyjnej cenie, które trafią na loterię.

Do gadżetów, na jakie zamieniane będą kupowane przez chętnych losy dołączyliśmy książki dostarczone przez Centrum Edukacji Ekologicznej oraz vouchery przekazane przez Faktor Fit, Salon Fryzjerski Śniadeckich 30 i Truscava Studio Paznokci.

Chleb do ogniskowej kiełbaski zapewnia nam jak zwykle Piekarnia Jarząb, a zupą pomidorową poczęstujemy wszystkich biegaczy dzięki firmie Develey. Z kolei Restauracja Rudnicki Korsarz już od 10.00 rusza z grillowaniem. Wreszcie w organizacji i zabezpieczeniu całej imprezy wolontariuszy z Akademii Biegania Grudziądz wspomoże młodzież z Jednostki Strzeleckiej 3301 oraz Niepublicznej Szkoły Spinaker. A także firma Med-Sar.

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB