ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1252817

Kalendarz Biegacza

Inne

W dniu 11 listopada w całym kraju odbyło się wiele imprez biegowych. W kilku z nich wzięli udział nasi zawodnicy.

W Gdyni Bieg Niepodległości na dystansie 10 km ukończyło prawie 5 tysiecy osób. Wśród nich I miejsce w kategorii wiekowej K50 zajęła Grażyna Jaszczerska (571 OPEN, 34 KOBIETY, 43:53), a w czołówce metę osiągnął również Daniel Chodyna (110 OPEN, 38:29). AB reprezentowali też Jan Mickiewicz (500 OPEN, 43:17) oraz Krzysztof Czerwiński (822 OPEN, 45:36).

Z kolei w Malborku z przygotowaną z okazji naszego Narodowego Święta trasą, również o długości 10 km, wśród ponad 150 startujących zmierzyła się z powodzeniem Anna Łucka, która wygrała zmagania w kategorii K40 (71OPEN, 4 KOBIETY 45:53). Wreszcie w Pigży niedaleko Torunia liczący 11 km XXI Bieg Niepodległości wśród 600 uczestników ukończył Marcin Urbański (198 OPEN, 53:11).