ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1252816

Kalendarz Biegacza

Inne

W tym miejscu bieg zorganizowany został po raz pierwszy. Ale już teraz wiemy, że z pewnością nie ostatni. Bo Fort Wielka Księża Góra, jako teren rekreacyjnej imprezy sprawdził się świetnie.

Składający się z dwóch pętli po 3 km dystans Biegu Niepodległości nie należał do łatwych. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Dopisała za to pogoda, jesienne kolory na trasie na tle których fajnie komponowały się startowe koszulki zawodników, no i oczywiście atmosfera. Było świątecznie, a jednocześnie radośnie.

Na mecie jako pierwszy pojawił się grudziądzanin Maciej Górny (23:27), wśród Pań najszybciej finiszowała Kaja Bonas z Mełna (29:18). W pierwszej dziesiątce zawody ukończyła trójka przedstawicieli Akademii Biegania: Arkadiusz Kamiński, Grzegorz Jeżowski i Mariusz Janowski. Cieszymy się, że wśród startujących obok doświadczinych biegaczy nie zabrakło i debiutantów. Brawa dla wszystkich uczestników, brawa dla wolontariuszy z naszego klubu, którzy pomagali w przeprowadzeniu imprezy, brawa wreszcie dla gospodarzy i wszystkich sponsorów za wsparcie w organizacji biegu.

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.