AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1307995

Kalendarz Biegacza

Inne

To już w najbliższą sobotę. Grudziądzki Bieg Niepodległości. Z okazji naszego narodowego święta po raz pierwszy ścigać będziemy się w Forcie Wielka Księża Góra. Przypominamy i informujemy, że trasa biegu liczy 6 km, to dwa okrążenia wytyczone na terenie tego zabytkowego, militarnego obiektu. Nie zabraknie podbiegów i zbiegów, a w razie deszczu również i błota, więc warto przygotować odpowiedni strój i buty.

Biuro zawodów, w którym wydawane będą pakiety i numery startowe otwarte zostanie przy starcie o godzinie 10, a początek biegu zaplanowany jest na godzinę 11.11. Za metą na wszystkich uczestników czekać będą ciepła grochówka i herbata, a najszybsze trzy osoby wśród kobiet i mężczyzn otrzymają puchary i nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Na bieg nie ma już niestety wolnych miejsc, te pojawić się mogą jedynie na chwilę przed startem w przypadku nieodebrania numerów przez zapisanych wcześniej zawodników. Po te informacje zapraszamy do biura zawodów.

Zachęcamy też do kibicowania biegaczom. Tym bardziej, że w sobotę 11 listopada Fort Wielka Księża Góra otwarty będzie dla wszystkich chętnych. Atrakcji nie powinno zabraknąć, a co ważne w tym dniu wejście jest tu bezpłatne. Dojazd do fortu możliwy jest ul. Waryńskiego, a następnie Drogą Kurpiowską lub Drogą Graniczną. Przed wejściem na teren obiektu znajduje się parking. AB Grudziądz i MORIW zapraszają.

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB