AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1307971

Kalendarz Biegacza

Inne

Biegowa jesień trwa. Po maratonach reprezentanci AB z powodzeniem startują w zawodach na krótszych dystansach. Oto telegraficzne podsumowanie ostatnich występów naszych zawodników.

I tak, w niedzielę 5 listopada w imprezie pod nazwą „AmberExpo Półmaraton Gdańsk” I miejsce w katgeorii K50 wywalczyła Grażyna Jaszczerska (01:35:02). Tydzień wcześniej dystans 21,1 km w ramach „Biegu Nadwiślańskiego Szlakiem Doliny Dolnej Wisły” z metą w Tczewie w fatalnych warunkach, bo w deszczu i pod wiatr ukończyli Jan Mickiewicz (01:46:27) i Grzegorz Jeżowski (01:46:53). Niewiele lepsza pogoda towarzyszyła tego samego dnia półmaratońskim zmaganiom w Toruniu. Tu w barwach Akademii finiszowali Krzysztof Czerwiński (01:41:09) i Marcin Urbański (01:42:46).

28 października byliśmy z kolei w Nidzicy. A konkretnie Zbigniew Rojewski, który dystans 10 km „Biegu Gregoroviusa” pokonał w czasie netto dokładnie czterdziestu minut. Również w tę sobotę grudziądzanie rywalizowali w Tucholi podczas „VIII Biegu św. Huberta”. Na przełajowej liczącej 15 km trasie trzeci stopień podium w kategorii K30 zdobyła Dorota Gałuszka (01:17:40). Wszystkim, nie tylko tym wymienionym, naszym uczestnikom ostatnich biegów oczywiście gratulujemy!!!

WYNIKI GDAŃSK   WYNIKI TCZEW   WYNIKI TORUŃ   WYNIKI NIDZICA   WYNIKI TUCHOLA   

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB