AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1307981

Kalendarz Biegacza

Inne

To był kolejny rozbiegany weekend. Na plan pierwszy wysuwa się tu 18. PKO Poznań Maraton. Jak to jest wystartować z powodu problemów organizacyjnych z prawie godzinnym opóźnieniem – tego dowiemy się od „naszych” z pewnością na najbliższych treningach.

A tymczasem informujemy, że królewski dystans w barwach AB w stolicy Wielkopolski pokonali: Jacek Polski (366 OPEN, 03:14:52, życiówka!!!), Urszula i Mariusz Janowscy, Mirela i Kazimierz Jaskulscy, Elżbieta Hulewicz (03:59:46, życiówka!!!), Alicja Kaniewska (04:02:39, życiówka!!!), Anna Łucka, Rafał Zbrzeźny i Magdalena Jaworska – Nizioł, dla której był to maratoński debiut!!! Gratulujemy wzystkim, a Magdzie oczywiście w szczególności.

Także dzisiaj mieliśmy swoje reprezentantki w Krakowie, gdzie odbył się 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Wśród ponad 8000 osób do mety szczęśliwie dotarły Małgorzata Jabłońska, która zdobyła tym samym koronę półmaratonów oraz debiutująca na tym dytansie Anna Siemińska. Brawa!!!

I jeszcze raport z pobliskiej Dąbrówki Królewskiej, gdzie po dwuletniej przerwie zorganizowany został ponownie Bieg pod Górę. Trasa na szczęście się nie zmieniła, bogatej gastronomii na mecie nawet przybyło, liczymy więc, że ta kameralna impreza nie zniknie już z kalendarza regionalnych zawodów. Liczącą 10,4 km trasę najszybciej wśród przedstawicieli AB przebiegli Grażyna Jaszczerska (49:23, I M K40+) i Piotr Wdowczyk (48:07).

WYNIKI POZNAŃ   WYNIKI KRAKÓW   WYNIKI DABRÓWKA   

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB