ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1270072

Kalendarz Biegacza

Inne

Przedstawiciele Akademii Biegania Grudziądz przez cały ostatni weekend mieli pełne ręce roboty. Związanej oczywiście z organizacją B3P. Przygotowywali trasę, prowadzili biuro zawodów i depozyt, zabezpieczali dojazd na parkingi, opiekowali się grupami startujących dzieci. Zdążyli też wystartować. I to z powodzeniem.

Czwartą lokatę OPEN wśród kobiet zdobyła Grażyna Jaszczerska (28:57). Sześcioro kolejnych naszych reprezentantów wywalczyło miejsca w pierwszej trójce kategorii wiekowych. Oto oni: Mirela Jaskulska (IM K50, 29:38), Gabriela Nowacka (IIM K50, 32:39), Alicja Kaniewska (IIIM K50, 34:18), Kazimierz Jaskulski (IM M50, 25:08), Jan Mickiewicz (IIIM M50, 28:45), Wiesław Sławiński (IM M60, 26:11).

W klasyfikacji obejmującej nasz klub na podium stawali zaś: 1. Grażyna Jaszczerska, 2. Mirela Jaskulska, 3. Anna Łucka. A wśród panów: 1. Kazimierz Jaskulski, 2. Wiesław Sławiński, 3. Piotr Wdowczyk.

W pierwszej setce uczestników na mecie finiszowali jeszcze: Robert Brdak, Piotr Borc, Jacek Polski, Mariusz Janowski, Rafał Jasiński i Arkadiusz Kamiński. Do mety dobiegło łącznie prawie 50 zawodników AB, gratulujemy wszystkim!

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.