AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1328189

Kalendarz Biegacza

Inne

Pogoda tej wiosny zmienna, ale 1 maja biegaczom zaświeciło słońce. Ponad siedmiuset osobom, które ruszyły na trasę V Półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego Grudziądz – Rulewo towarzyła dobra biegowa aura, czyli kilkanaście stopni powyżej zera i sprzyjający na większości dystansu wiatr w plecy.

W takich warunkach nie mogło zabraknąć dobrych rezultatów naszych zawodników. Oto te najlepsze: 22 OPEN Wiesław Sławiński (01:25:16, I M60), 25 OPEN Daniel Chodyna (01:26:48), 30 OPEN Adrian Woźniak (01:27:05), 50 OPEN Michał Noga (01:31:08). Poza tym szósta w grupie kobiet była Grażyna Jaszczerska (100 OPEN, 01:36:47), a drugą lokatę w kategorii K50 zajęła Gabriela Nowacka (373 OPEN, 01:56:39).

Spora ekipa przedstawicieli AB wystartowała tym razem nie po życiówki, a w szczytnym celu. Wszystko za sprawą Irka Lipińskiego, który postanowił przez całą trasę pchać wózek z kilkuletnim Mikołajem, podopiecznym Domu Dziecka w Bąkowie. W ten sposób nasz biegacz chciał pomóc w zebraniu środków na operację i rehabilitację chorego chłopca. Do tego duetu już na starcie dołączyli inni reprezentanci Akademii wspierając w ten sposób potrzeby Mikołaja. A łącznie na mecie w Rulewie zameldowało się ponad 40 osób reprezentujących Akademię Biegania Grudziądz. Brawo!

Zdjęcia z biegu, wykonane jak zwykle przez naszych niezawodnych przyjaciół Ewę Nowacką, Pawła Jurczyka i Marcina Nizioła dostępne są w galerii na stronie. W videotece dostępny jest również film autorstwa Piotra Jurczyka. Dzięki! WYNIKI RULEWO

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB