AKADEMIA BIEGANIA

Grudziądz biega

Treningi AB

ŚR. 18.00 RONDO KS. POPIEŁUSZKI BIEGANIE

SB. 9.00, PLAŻA MIEJSKA BIEGANIE

ND. 9.00, PLAŻA MIEJSKA DŁUGIE WYBIEGANIE

Partnerzy AB

 

 


Pogoda dla biegaczy

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1328181

Kalendarz Biegacza

Inne

Bogato zapowiada się biegowa wiosna w Grudziądzu. Kolejną propozycją jest tu „Bieg Niebieski”, czyli charytatywna impreza organizowana 3 czerwca przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Sezam”. Aktywność sportowa, integracja, a także wsparcie finansowe działań podejmowanych na rzecz osób niepełnosprawnych, to główne cele tej inicjatywy.

Start i metę biegu na dystansie 3,5 km zaplanowano na Marinie, a trasa wyznaczona została na Błoniach Nadwiślańskich. Limit uczestników ustalony został na 300 osób. W biegu wezmą udział m.in. medalistki olimpijskie: Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Arleta Meloch, a na mecie na każego uczestnika czeka medal i ciepły posiłek.    

Zmaganiom biegaczy towarzyszyć będzie tego dnia piknik rodzinny na Marinie, w którego ramach zaplanowane są konkursy, loteria i atrakcje dla dzieci, w tym bieg dla nich na dystansie 500 metrów. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na dofinansowanie terapii dzieci autystycznych. Akademia Biegania Grudziądz jak również i MORIW są współorganizatorami tej imprezy.    BIEG NIEBIESKI REGULAMIN I ZAPISY

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz mieć konto na naszej stronie.

 

 

Sponsorzy Biegu WOŚP


 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Społeczność B3P

Foto

NIEDZIELNE WYCIECZKI Z AB